E-shop
Primární kontakty

Zahájení nového školního roku

29.8.2018

Milé žákyně, milí žáci, milé studentky, milí studenti, milí rodiče, rodinní příslušníci a všichni ostatní, na které jsme zapomněli!

Pomalu, ale jistě se nám blíží začátek nového školního roku, a abychom předešli zbytečným dotazům, přinášíme ty nejdůležitější praktické informace.

Školní rok všichni zahájíme v pondělí 3. 9. 2018. Zatímco čas je téměř pro všechny stejný, s místem už to tak jedoduché není:

  • Na žáky 1. třídy ZŠ počká jejich paní třídní učitelka v 09:00 před budovou školy.
  • Studenti 1. a 2. ročníku gymnázia a střední školy IT (třídy G1A, G1B, C1, G2A, G2B a C2) se se svými třídními potkají až v 10:00 na parkovišti Volha přímo u autobusů, které je odvezou na adaptační kurz (do budovy školy tedy vůbec nejdou).
  • Všichni ostatní žáci a studenti začínají v 09:00 ve svých kmenových třídách. Pozor, velká část učeben se nám přes prázdniny přestěhovala (dokonce i z jednoho patra do druhého), takže si prosím dejte pozor, v které třídě se nacházíte, aby se nám šesťáci ze ZŠ nepomíchali s maturanty.
    • Učebny ZŠ1, ZŠ2A, ZŠ2B, ZŠ3, ZŠ4, ZŠ5, ZŠ6A, ZŠ6B a ZŠ7 najdete ve 3.  patře.
    • Učebny ZŠ8, ZŠ9, G1A, G1B, C1, G2A, C2, C3 a C4 se nacházejí ve 4. patře.
    • Učebny G2B, G3A a G4A by měly být ve 2. patře.

Věříme, že se začátku školního roku nemůžete dočkat stejně jako (téměř) všichni vyučující, kteří, zatímco vy ještě prokrastinujete, už týden pilně pracují.

Těšíme se na vás!

 

←  Aktuality

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.