E-shop
Primární kontakty

Semináře Science vyrážejí na exkurze

8.10.2018

Studenti seminářů Science ze tříd G1A a G2A se nám minulý týden rozcestovali po Praze. Posuďte sami:

V úterý 2. 10. jsme se žáky G1A navštívili botanickou zahradu Přírodovědecké fakulty UK. Návštěva byla zaměřena na geologický park. Jedná se o stálou venkovní expozici hornin, které zaznamenaly geologický vývoj území Českého masivu za přibližně 600 milionů let. Expozice přibližuje pohled na jedinečnou geologickou stavbu velké části České republiky. Žáci vyplňovali zadané pracovní listy, které se věnovaly oblastem: saxothuringikum, moldanubikum, bohemikum a moravosilezikum.

Ve čtvrtek 4. 10. jsme pro změnu se studenty G2A navštívili Hrdličkovo muzeum člověka v Praze, neboť někteří studenti uvažují, že se budou věnovat v budoucím životě studiu člověka. Expozice, která se skládá z několika sbírek, se vyskytovala ve dvou výstavních místnostech. Žáci vyplňovali zadané pracovní listy, které se věnovaly oblastem: lidská ontogeneze, primáti, normální a patologická anatomie, mumie nebo posmrtné masky.

←  Aktuality

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.