E-shop
Primární kontakty

Tématický blok ART – Návštěva ateliéru

14.3.2019

Čtvrteční dopoledne se rádi věnujeme uplatnění naučeného “v praxi” a vydáváme se napospas různým dobrodružstvím. Tento čtvrtek jsme si osvojili znalosti ANJ v rámci tématického bloku ART.

Slovní zásobu, slovní obraty, a krátké – leč důležité věty – jsme si vyzkoušeli s paní učitelkou anglického jazyka Olgou, Andrewem ale především s anglicky mluvícími výtvarníky přímo ve Vinohradském ateliéru “Nová Galerie” v Balbínově ulici. Žáci malovali u stojanů na plátna, vytvářeli své vlastní výkresy a komiksy a učili se míchat barvy a jiné triky.

Následující dny nás čeká shrnutí slovní zásoby a “akčních sloves”, stejně tak jako instalaci výtvarných děl s popisky v ANJ.

Za vzornou práci nás čeká odměna! Paní učitelka si pro nás připravila překvapení v podobě výtvarných pomůcek na hodiny angličtiny pouze a pouze pro naší třídu.

←  Aktuality

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.