E-shop
Primární kontakty

EDUCAnet na veletrhu studentských firem

11.4.2019
Dne 4. dubna proběhl v OC Harfa Veletrh JA studentských firem. EDUCAnet reprezentovala třída C3 s projektem Tkaničkuj. Akce se zúčastnilo téměř 50 studentských firem z celé ČR. Každá firma měla k dispozici svůj prodejní stánek, který si musela sama vyzdobit, a 3 minuty pro prezentaci na pódiu před porotou. Naši studenti byli pochváleni za hezký e-shop a zejména za projekt pro mateřské školky „Cesta za ztraceným rohem“, se kterým postoupili do celostátního finále soutěže SIR o nejlepší společensky odpovědnou firmu roku. Pokud byste měli zájem zakoupit si některý z jejich produktů a podpořit je tak v činnosti, podívejte se na e-shop www.tkanickuj.eu.

 

V odkazu níže najdete oficiální reportáž na TV Prima, a budete-li se hodně dobře dívat, určitě některé známé tváře z EDUCAnetu poznáte.

https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/44-2019-velke-zpravy-studenti-soutezili-o-nejlepsi-stredoskolskou-firmu?fbclid=IwAR3va1K0EMFU589ZTV3MBm7anZG_pN6kKoaJ4Jp-KsRJ7SBPHo-JigCMyo4

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.