E-shop
Primární kontakty

Výstava „100 let NHL“ – Síň slávy českého hokeje – ZŠ3

13.2.2020

 V úterý 11. 2. 2020  jsme se ZŠ 3 navštívili SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE v Galerii Harfa, kde jsme si užili výjimečnou výstavu „100 let NHL“. Měli jsme možnost vidět unikátní artefakty, které byly zapůjčeny Hokejovou síní slávy v Torontu i některými hráči. Prohlédli jsme si unikátní sbírku individuálních trofejí Dominika Haška, prsteny českých vítězů Stanley Cupu, ale i jubilejní puky či dresy, brusle a další součásti výstroje sportovních hvězd nejuznávanější hokejové soutěže světa.

Po prohlédnutí této výstavy jsme se ve stálé expozici Síně slávy českého hokeje potěšili historií a slavnými okamžiky českého hokeje.

Návštěvu jsme završili vlastní sportovní aktivitou. Na hokejových trenažérech jsme si užili mnoho pohybu a radosti, když jsme trénovali vedení puku, střelbu s tečí, přesnost střelby, přesnost přihrávky, slalom, kličkování, rychlobruslení, či když jsme si vyzkoušeli chytat v brance jako hokejový brankář. Zároveň jsme spolu na minihřišti odehráli několik velice úspěšných zápasů.

Byl to krásný den plný sportovních zážitků.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.