E-shop
Primární kontakty

Zápis do budoucích prvních tříd

25.3.2020

Milí rodiče,

v letošním roce nás nečeká tradiční zápis, ale zápis v pozměněné podobě v souladu s opatřeními vydanými MŠMT. Byl by tedy bez osobního kontaktu s dětmi, pouze prostřednictvím emailů s rodiči.  A to nám přijde škoda. Pro děti je zápis vždy velkým zážitkem a významným vstupem do školního vzdělávání, kterého pak budou po řadu let součástí. Proto jsme se rozhodli děti o tento zážitek neochudit. Připravili jsme pro letošní rok online zápis, který alespoň částečně bude simulovat to, čím by děti prošly během zápisu. Poté dostanete tipy, jak s dětmi ještě pracovat, popř. kam je směrovat, aby začátek školního roku přinesl jen řadu pozitivních nových emocí. Děti si vždy odnášely malý dáreček, který na ně počká do doby, kdy budou moci naši školu navštívit osobně. 

Během zápisu se společně zaměříme na různé oblasti:

  1. Oblast sociální
  2. Oblast motorickou 
  3. Oblast zrakovou
  4. Oblast sluchovou
  5. Oblast prostorovou
  6. Grafomotoriku

Zápisu se vůbec nemusíte obávat, společně si zkusíme to, co už Vaše dítě umí. 

Konkrétní rozpis online zápisů i návod, jak se k nim připojit, získáte v mailu, který budeme rozesílat všem rodičům dětí, kteří k nám dali svou přihlášku. 

Online přihlašování k zápisu je pro tuto chvíli již zastaveno, v případě že byste ještě chtěli podat přihlášku, kontaktujte prosím PhDr. Veroniku Bártovou (e-mail:  veronika.bartova@educanet.cz, telefon 773 105 111).

Přejeme všem mnoho zdaru a budeme se na Vás těšit

Váš EDUCAnet


Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.