Dálkové studium – střední škola IT banner - 1
Pracovat a studovat je u nás možné.
Výuka jednou měsíčně o víkendu.

Vzdělání

Hledáte školu, která Vám umožní pracovat i studovat? Tak jste u nás správně. Konzultace jsou jednou měsíčně, vždy o víkendu a lze tedy spojit práci i studium.

Nadstandard

Výuka je podpořena e-learningovým studiem. Všem studentům zajišťujeme elektronické studijní materiály a on-line testování. V oboru gymnázium mají studenti možnost z volitelných seminářů.

Technologie

E- learning, elektronické učebnice, iškola. Vzdělání je propojeno s moderními IT technologiemi tak, aby studenti mohli studovat z pohodlí domova.

Odlišení

Absolventi dálkové formy studia gymnázia či IT technologie jsou úspěšní na trhu práce či přijímacích zkouškách na VŠ.

Důvěra

Studenti dálkové formy studia mohou docházet na konzultační hodiny mimo víkendové konzultace. Jsou bráni jako studenti denního studia a mají tak veškeré výhody jako denní studenti.

Zábava

Zakládáme si na tom, že vzdělání musí žáky bavit. Podporujeme výuku moderními technologie, které žákům usnadňují práci a mohou tak spojit studium a práci.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.