Střední škola informační technologie banner - 1
IT vzdělání Ti zajistí budoucnost.
Nejlepší ŠVP na obor IT v Praze

Vzdělání

EDUCAnet nabízí moderní, kvalitní, netradiční a naprosto odlišné vzdělání v oblasti informační technologie v celé České republice. Hledáte školu, která připraví Vaše děti na profesi programátora nebo správce počítačových sítí, tak jste u nás správně.

Nadstandard

Výuka je zajištěna lektory z IT firem. Jedná se o naprosté odborníky z praxe, kteří učí moderně, aktuálně a pomocí moderních informačních technologií.

Technologie

Výuka IT na naší škole je podpořena mnoha on-line počítačovými kurzy. Vyučujeme všechny programovací jazyky, se kterými se lze v praxi potkat.

Odlišení

Výuka na naší škole je individuální. Ve výuce na IT oboru je maximálně 20 žáků, lektoři mají dostatek času věnovat se všem studentům dle potřeb. Žákům od 2. ročníku zajišťujeme praxe v IT formách. Výuka je dále podpořena mnoha volitelnými semináři (ITS specializace) a výukou některých předmětů v anglickém jazyce.

Důvěra

V každé situaci jsem profesionálové. Máme vytvořenou síť poradenských center, které zajišťují pro žáky výchovné a kariérové poradenství či koučink.

Zábava

Do výuky IT zapojujeme spoustu mimoškolních aktivit, vzdělávacích seminářů, výjezdů do zahraničí a přednášek s odborníky z praxe.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.