Čtyřleté bilingvní gymnázium banner - 1
„Nejlepší část vzdělání je ta, kterou člověk získal sám.“
Studium v anglickém jazyce.

Vzdělání

Hledáte školu, která nabízí vzdělávání v anglickém jazyce a není to mezinárodní škola? EDUCAnet nabízí česko-anglické vzdělávání, tedy výuku všech předmětů v českém a anglickém jazyce.

Nadstandard

Výuka je podpořena e-lerningovou podporou, on-line testováním. V rámci výuky jsou žáci zapojeni do projektu CTM (Centrum talentové mláděže) spolupracující s Hopkins University ve Spojených státech.

Technologie

Základem výuky jsou elektronické učebnice, e-learningová podpora, spousta odborných seminářů či stáží.

Odlišení

Jako jediná škola v České republice implementujeme předměty CTM do školního vzdělávacího procesu, díky těmto předmětům mohou žáci získat stipendia v zahraničí.

Důvěra

Přátelským a otevřeným přístupem se snažíme v žácích vybudovat důvěru v sebe. Profesionální a přátelský tým EDUCAnetu se snaží odbourat ve studentech strach v neúspěch a vede je k úspěšnému cíli - studium v zahraničí.

Zábava

Zábava a vzdělání patří neodmyslitelně k sobě. Během výuky na střední škole mohou žáci navštívit celý svět. Pravidelně cestujeme do USA, Kanady, Austrálie a po celé Evropě.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.