ISIC

ISIC PRŮKAZY A PRODLOUŽENÍ JEJICH PLATNOSTI

Objednání nového průkazu ISIC

Pokud máte zájem vlastnit ISIC průkaz, postupujte podle níže uvedených kroků. O výhodách při držení platného ISIC průkazu se můžete dočíst na isic.cz

1. ŽÁDOST: Vyplnit žádost a odevzdat v sekretariátu školy.

2. ZŘIZOVACÍ POPLATEK VE VÝŠI 350 KČ: Zaplatit hotově při odevzdání žádosti v sekretariátu školy.

3. FOTOGRAFIE: Fotografii v elektronické podobě odeslat na e-mail isic.praha@educanet.cz a do předmětu uvést jméno a příjmení žáka (Stačí se vyfotit mobilním telefonem před jednobarevným pozadím, ideálně před bílou stěnou.)

4. V momentě, kdy je průkaz hotový a připravený k vyzvednutí v sekretariátu školy, Vás informujeme na školní e-mail.

Objednání ISIC průkazu v případě ztráty 

Pokud ztratíte svůj platný ISIC průkaz je možné vystavit duplikát. V tomto případě není nutné znovu vyplňovat žádost.

1. OBJEDNÁNÍ DUPLIKÁTU: Pro objednání stačí napsat e-mail na isic.praha@educanet.cz s žádostí o vystavení duplikátu. Je nutné uvést pouze jméno a příjmení žáka (není třeba uvádět číslo ztraceného průkazu)

2. POPLATEK ZA DUPLIKÁT: Cena duplikátu je 100 Kč a je nutné ho uhradit hotově v sekretariátu školy při objednání. Škola duplikát objedná v momentě, kdy bude mít v e-mailu žádost o objednání a uhrazen poplatek.

3. V momentě, kdy je duplikát hotový a připravený k vyzvednutí v sekretariátu školy, Vás informujeme na školní e-mail.

Prodloužení platnosti ISIC průkazu

Pokud Vám byl ISIC průkaz zprostředkován naší školou, je možné prodloužit jeho platnost pomocí revalidační známky. Známka prodlouží platnost průkazu o rok, ale pozor! V případě objednání leden-srpen bude platnost prodloužena pouze do konce aktuálního kalendářního roku. Pokud objednání proběhne září-prosinec bude průkaz prodloužen do konce následujícího kalendářního roku. Doporučujeme kontrolovat platnost průkazu a známky objednávat koncem listopadu.

1. OBJEDNÁNÍ REVALIDAČNÍ ZNÁMKY: Pro objednání stačí napsat e-mail na isic.praha@educanet.cz s žádostí o prodloužení platnosti průkazu. Je nutné uvést pouze jméno a příjmení žáka (není třeba uvádět číslo průkazu)

2. POPLATEK ZA PRODLOUŽENÍ: Cena revalidační známky je 250 Kč a je nutné ji uhradit hotově v sekretariátu školy při objednání. Škola revalidační známku objedná v momentě, kdy bude mít v e-mailu žádost o objednání a uhrazen poplatek.

3. V momentě, kdy je známka připravena k vyzvednutí v sekretariátu školy, Vás informujeme na školní e-mail.

Vyhledávání

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.