Alumni klub

Educanet se zapojil do krásné tradice, tradice spojování absolventů se studenty. 

Studenti budou mít tu příležitost se zeptat absolventů, kteří úspěšně prošli střední školou na jejich zkušenosti a absolventi se budou moci seznámit se stávajícími studenty. 

KONÁNÍ AKCE

Všechny absolventi zveme na setkání všech absolventů ze školy EDUCAnet. Akce se bude se konat 21.2.2024. Na přihlášení této akce potřebujeme jedinou věc, vyplnit tento dotazník https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc6jFE4B0yO504G99J_fjhigVGfVz4OneFLrZxeebxSP1NLzw/viewform?usp=pp_url. Budeme rádi, když budete s námi jakkoliv spolupracovat. Všechny podrobnosti o akci vám budou zaslány na váš e-mail.   

Chcete se zapojit?

Pojďme si spolu říct, co to bude znamenat pro vás.
Participace v Alumni klubu vám přinese několik benefitů, jako například:

Školní knihovna

Nejen naši studenti, ale i i členové Alumni klubu, budou míti volný přístup do nové školní knihovny, kde si budou moci zadarmo zapůjčit knihy.

Vstup na akce EDUCAnet

EDUCAnet pořádá spoustu akcí. Již zmíněný průkaz eduabsolventa vám umožní vstup na akce pořádané školou. Ať už by to byly plesy nebo sportovní akce, na váš školní e-mail vám budou zasílány pozvánky.

Hall of fame

Kdokoli se stane členem našeho Alumni klubu bude vystaven do takzvané hall of fame, tedy síně slávy. Vaše portrétová fotka, povolání, popřípadě i vaše úspěchy budou pod fotkou zmíněny. 

Promo na stránkách školy

Po vašem svolení bychom vás rádi přidali na naše stránky. Ukázali bychom kdo jste, co jste dokázal, vaši práci a po vašem svolení i kontaktní údaje.

Funkční školní e-mail 

Jakožto bývalí student školy EDUCAnet jste obdrželi školní email. Pokud se stanete členy Alumni klubu, e-mail vám bude obnoven a budou na něj zasílány pozvánky, informace, popřípadě novinky o škole.

Vyhledávání

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.