Alumni klub

Educanet se zapojil do krásné tradice, tradice spojování absolventů se studenty. 

Studenti budou mít tu příležitost se zeptat absolventů, kteří úspěšně prošli střední školou na jejich zkušenosti a absolventi se budou moci seznámit se stávajícími studenty. 

Chcete se zapojit?

Pojďme si spolu říct, co to bude znamenat pro vás.

Participace v Alumni klubu vám přinese několik benefitů, jako například:

Průkazka edustudenta

Jakožto absolventovi EDUCAnetu vám nesmí chybět průkay absolventa, který vás dostane zpátky do školy. Budete se moci potkat s vašimi starými učiteli či učitelkami, případně spolužáky a spolužačkami. Budete si moci prohlédnout naši školu, jak se změnila, co ubylo, co přibylo. Studenti i učitelé si o vás určitě rádi něco poslechnou (po domluvě s ředitelem školy). Například, co jste se rozhodli studovat na vysoké škole, popřípadě jakou práci momentálně vykonáváte, co jste dokázali a primárně jak jste toho dosáhli. Naši studenti jistě ocení jakoukoli radu!

Školní knihovna

Nejen naši studenti, ale i i členové Alumni klubu, budou míti volný přístup do nové školní knihovny, kde si budou moci zadarmo zapůjčit knihy.

Vstup na akce EDUCAnet

EDUCAnet pořádá spoustu akcí. Již zmíněný průkaz eduabsolventa vám umožní vstup na akce pořádané školou. Ať už by to byly plesy nebo sportovní akce, na váš školní e-mail vám budou zasílány pozvánky.

Hall of fame

Kdokoli se stane členem našeho Alumni klubu bude vystaven do takzvané hall of fame, tedy síně slávy. Vaše portrétová fotka, povolání, popřípadě i vaše úspěchy budou pod fotkou zmíněny. 

Semináře

Naše škola nabízí spousty zajímavých seminářů. Chcete se naučit japonsky? Chcete se dozvědět něco více o psychologii? Tyto a mnoho dalších seminářů se můžete účastnit!

Promo na stránkách školy

Po vašem svolení bychom vás rádi přidali na naše stránky. Ukázali bychom kdo jste, co jste dokázal, vaši práci a po vašem svolení i kontaktní údaje.

Funkční školní e-mail 

Jakožto bývalí student školy EDUCAnet jste obdrželi školní email. Pokud se stanete členy Alumni klubu, e-mail vám bude obnoven a budou na něj zasílány pozvánky, informace, popřípadě novinky o škole.

Vyhledávání

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.