Proč EDUCANET banner - 1
SMARTMODERNFRIENDLY

Proč EDUCANET

DŮVODY PROČ ZVOLIT EDUCANET

EDUCANET SCHOOL PRAHA nabízí nejmodernější ucelený školní vzdělávací systém a plán v Praze, s hlavním cílem pomoci žákům uspět v dalším studiu i praxi či podnikání.

Na prvním místě stojí vždy aktivní podpora a rozvoj individuálních schopností žáka, spočívající ve vzájemné důvěře a interakci při výuce. Nejnovější metody výuky a hodnocení, rozšířená výuka jazyků, online prvky a specializace v odborných předmětech díky řadě volitelných seminářů.

Moderní studium a výuka plně v duchu hesla SMART – MODERN – FRIENDLY.

Jsme škola s malým počtem žáků ve třídě, kvalitními učiteli, kteří mají svou práci rádi. Vašim dětem (a i nám) nabízíme motivační prostředí, kde jsou Vámi investované prostředky do vzdělání využity v plném rozsahu ve prospěch rozvoje žáků, pedagogů a nových školních projektů.


Hlavní předností naší koncepce a charakteru výuky je to, že je založena především na rozvoji přirozeného individuálního talentu studenta a na stanovení společných cílů studentů, učitelů a rodičů. Pomáháme studentům definovat jejich vlastní přednosti, osobní motivace a jsme jim průvodci na cestě vzdělávání.

Neaplikujeme nudné paměťové učení nepodstatných, snadno dohledatelných pouček a informací.

Cílem výuky je pochopení a následné správné vyhodnocení a logické používání důležitých informací v dané situaci a souvislostech.

TOP10 EDUCANET aneb 10 VÝHOD STUDIA EDUCANET

1. Nižší počet žáků ve třídě oproti státním školám
2. Formativní hodnocení žáků
3. Hodnotíme studenty v procentech, nikoliv známkami
4. Rozšířená výuka jazyků (implementace metody CLIL do všech vyučovacích předmětů), příprava žáků na zkoušky FCE, CAE, CPE
5. Výuka všech cizích jazyků podpořená rodilými mluvčími
6. Výuka matematiky je dělena do několika skupin
7. Velký výběr seminářů od 1. ročníku
8. E-learningová podpora studia (Google Classroom)
9. Konzultační hodiny všech učitelů
10. Mezinárodní výjezdy žáků po celém světě


Jsme velmi hrdí na to, že jak naši žáci, tak i naši pedagogové dělají svou „práci“ výborně, ve škole se cítí dobře a svou školu mají rádi!

Mgr. Jakub Pour, Ph.D., MBA – ředitel školy
Vyhledávání

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.